çbs boya kimya sa. ve tic. .a.ş
Yetkili | ali çavuşoğlu |
Web Sitesi | http://www.cbs.com.tr |
Telefon Numarası | 0262 744 95 60 |
Adres Bilgisi | cumhuriyet mah. istanbul cad. no: 140 |
Çalışan Sayısı | |
Kuruluş Yılı |
çbs boya kimya sa. ve tic. .a.ş
firmamiz 1950 yilinda abdulkadir , şaban, şeref çavuşoğlu
Değerlendirmeler
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
cumhuriyet ünv. kimya bölümünden mezun oldum . istanbulda hayallerimi gerçekleştirebilecegim büyük bir boya firmasında çalışmak istiyorum. çbs de hayallerimi gerçekleştirecegime inanıyorum. firmanızla çalışmak istiyorum bilgilerinize.
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
slm bana işkurdan seçme onay mektubu geldi ne yapmalıyım en yakın iş kurda yardımcı olmadılar.size yanlış geşmiş olabilir deyip yırtmamızı söylediler bana yardımcı olurmusunuz
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
kocaeli üni. boya teknolojisi bölümü ve mersin üni. kimya bölümü mezunuyum fabrikanızda çalışmak istiyorum
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
ben koü kozmwtik teknolojisi bölümü 2.sınıf ögrencisiyim.staj dönemimi dyo baoya fabrikalarıda kalite:girdi vebağlayıcalar labaratuarında yaptım.firmanızdan gelecek teklife açıgım.
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
firmanizda Çalişmak istiyorum
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
Çanakkale onsekiz mart üniversitesi bayramiÇ meslek yüksek okulu pazarlama bölümü mezunuyum.firmanizdan gelecek teklife aÇiğim..
![](/s/img/wp-content/uploads/2024/03/Kucuk-GO-Arka-Plani-Silindi--150x150.png)
firma hakkında su an bi yorumum yok..arkadasıma iş aramaktayım.kendisi gebzede oturuyor..kimya,üretim,mühendislik ,plastik alanında bir iş aramakta.eleman alımınız varmı acaba?