Gebze.Org Firma Şirket rehberi Logo

Haber Detay

 • Tatil için karavanı tercih edenler artıyor.

 • sahibinden.com, tatilde ev konforu arayanların karavanları tercih ettiğini duyurdu.


  Şirket açıklamasına göre, yaz tatillerini farklı noktalara yolculuk ederek ama bunu ev konforunda gerçekleştirmek isteyenler tercihlerini karavandan yana kullanmaya devam ediyor. sahibinden.com’un yılın ilk 6 ayı verilerine göre karavana en çok ilgi İstanbul’da gösteriliyor. İstanbul’u sırasıyla, İzmir, Ankara, Manisa ve Antalya takip ediyor.


  Karavan çeşitleri motokaravan ve çekme karavan olarak ikiye ayrılıyor. Çekme karavanlar sundukları maliyet avantajı ve isteğe göre tasarlanabilir olmaları nedeniyle daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Kolay kullanım arayanlar ise tercihlerini motokaravandan yana kullanıyor.


  Çekme karavanlar başta İzmir, İstanbul, Ankara, Manisa ve Antalya olmak üzere Türkiye genelinde daha fazla tercih ediliyor. Çekme karavanların ortalama satış fiyatı 15 bin 750 TL olurken, en yüksek fiyatlı çekme karavan satışı 83 bin TL olarak gerçekleşti.


  İstanbul, Manisa, Ankara, İzmir ve Antalya motokaravanların en çok tercih edildikleri iller olurken, ortalama satış fiyatları 46 bin 500 TL olarak gerçekleşti. En yüksek bedelli satış işlemi 200 bin TL’ye tamamlandı.

 • Kategorisi: Ekonomi Yayın Tarihi: 13.07.2017 Okunma: 89 Yorumlar: 0

Yorumlar


Haber Servisi

Rastgele Haberler