Gebze.Org Firma Şirket rehberi Logo

Haber Detay

 • OnePlus kullanıcılarına müjde! Beklenen özellik yolda

 • Akıllı telefona sahip pek çok kişi, çeşitli duvar kağıtları ve temalarla cihazlarını özelleştirebilirler. Genelde Android kullanıcılarının bir kısmı, markanın sunduğu tema mağazasıyla bu işlemleri kolayca yapar. Ancak OnePlus kullanıcıları bu konuda çok şanslı değil. Zira şirket bugüne kadar kendi tema mağazasını sunmadığı için kullanıcılar cihazlarını özelleştiremiyorlar. Fakat OnePlus nihayet bu sorunu çözeceğini ve kendi tema mağazasını getireceğini açıkladı.

  OnePlus oyuncular için yeni aksesuarını tanıttı

  OnePlus, yeni bir telefon aksesuarı daha tanıttı. Oyun oynamak için tetikleyici görevi gören aksesuar, tüm iOS ve Android telefonlarda kullanılabilecek.

  OnePlus tema mağazası geliyor

  Hemen hemen tüm akıllı telefonların kendine özel arayüzüleri vardır. Örneğin; Xiaomi’nin MIUI arayüzü bulunurken, Huawei’nin EMUI ve Samsung’un ise One UI arayüzü bulunmakta. Bu kullanıcıların hepsi de şirketin sunduğu tema mağazasıyla cihazlarını kendilerine göre kişiselleştirebiliyor.

  OnePlus’ın yeni tema mağazası önümüzdeki aylarda gelecek.

  OnePlus’ın da kendine özgü OxgenOS arayüzü bulunuyor. Ancak şirket diğerleri gibi bu arayüzünde özel bir tema mağazasına yer vermiyor. Neyse ki kullanıcıların gelecekte böyle bir sorunu olmayacak. Zira şirketin bugün yaptığı açıklamaya göre yakında yeni bir tema mağazası piyasaya sürülecek.

  Bugün OnePlus topluluk formunda ‘Tema Mağazası’ için yeni bir etkinlik düzenleneceği açıklandı. OxygenOS’un bir sonraki sürümünde bu yeniliği sunacağını doğrulayan şirket, 18 Mayıs’ta tüm detayları kullanıcılarıyla tartışacak.

  Muhtemelen tema mağazası Android 12 tabanlı OxygenOS’ta piyasaya çıkacak. Ancak bu özelliğin Android 12 aşağısına gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor. 18 Mayıs’ta tüm ayrıntılar açıklığa kavuşacaktır diye tahmin ediyoruz.

   

 • Kategorisi: Teknoloji Yayın Tarihi: 07.05.2021 Okunma: 267 Yorumlar: 0

Yorumlar


Haber Servisi

Rastgele Haberler