Teknolojik alt yapısını sürekli olarak yenileyen Kariyer.net, 2017'ye hazırlanıyor. 2007 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini sürdüren Yusuf Azoz, görevini 6 Şubat 2017’de Fatih Uysal’a devrediyor.


Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Fatih Uysal, kariyerine 1999 yılında Dantin Türkiye ofisinde birçok farklı markada sorumluluk üstlenmesinin ardından 2006 yılında Danone Group Genel Merkezi’ne (Fransa) Global Pazarlama Müdürü olarak atandı. Bu görevde geniş bir coğrafyada 40’a yakın ülkeye pazarlama stratejilerinin oluşturulması görevini yürüttü. Fatih Uysal, yurt dışı görevindeki son yılını Orta Doğu, Avrupa ve Latin Amerika’dan Sorumlu Global CRM Direktörü olarak Hollanda’da geçirdi. 2010 yılında Türkiye’ye geri dönerek Vodafone bünyesinde Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayan Uysal, bu süreçdafone Arena, Vodafone İstanbul Maratonu başta olmak üzere birçok farklı segmentin ve projenin lansmanına liderlik etti.

Kariyer.net’in teknolojik alt yapısı ve sektör liderliği konusunda önemli çalışmalara imza atan Yusuf Azoz ise aynı tarihten itibaren Ki olarak görevine devam edecek. Yusuf Azoz, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik/Elektronik Mühendisliği Bölümü’nün ardından yüksek lisans eğitimini ABD Pennsylvania State
Üniversitesi’nde elektrik mühendisliği alanında tamamladı. İş hayatına ABD’de başlayan Azoz,echnologies’deki çalışmalarının ardından Turkcell’de katma değerli servislerin büyümesi ve gelişmesinde önemli görevler üstlendi. Azoz, 10 yıldır Kariyer.net Genel Müdürü olarak görevini sürdürüyordu.