Gebze.Org Firma Şirket rehberi Logo

Haber Detay

 • İstanbul'daki fırtınadan kaçanlar Bodrum'a akın etti.

 • İstanbul'daki hayatı olumsuz etkileyen fırtına ve dolu yağışından kaçanlar yollara düştü. İstanbullular, hafta sonu da kötü hava koşullarının devam edecek olması nedeniyle şehri terketmeye başladı. Çok sayıda İstanbullunun tercihi, Muğla'nın Bodrum ilçesi oldu. İstanbul'dan Bodrum'a gelen uçaklarda ve otobüslerde yer bulmakta güçlük yaşanırken, pek çok kişi kendi araçlarıyla yola çıkmayı göze aldı.

  5 KİLOMETRELİK KUYRUK OLUŞTU

  Bodrum'a gelen İstanbul plakalı araçlar ilçeye 10 kilometre mesafedeki Kaynar Mevkisi'nden itibaren uzun araç kuyrukları oluşturdu. Zaman zaman 5 kilometreyi bulan araç kuyruğu nedeniyle zor anlar yaşayan bazı sürücüler, yol kenarına park edip, trafiğin açılmasını beklemeye başladı.

  "GÜNE GÜNEŞLİ VE SICAK HAVADA BAŞLAMAK GÜZEL"

  İstanbul'un İstinye semtinden eşi ve iki çocuğu ile dün (perşembe) akşam yola çıkan 46 yaşındaki Şakir Çelik, "Hafta sonunda İstanbul'da sağanak yağmur beklendiğini öğrenince önce uçaklara baktık sonra otobüslere. Yer bulamayınca da aracımıza atlayıp Bodrum'a geldik. Hafta sonunu burada geçireceğiz. Ancak burada da uzun araç konvoyuyla karşılaştık. Ama yine de güne güneşli ve sıcak bir havada başlamak güzel" dedi.

 • Kategorisi: Gündem Yayın Tarihi: 28.07.2017 Okunma: 866 Yorumlar: 0

Yorumlar


Haber Servisi

Rastgele Haberler