Gebze.Org Firma Şirket rehberi Logo

Haber Detay

 • Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun Gemlik Serbest Bölge-Çağlayan kavşakları 3-11. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriliyor.

 • Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

  Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun Gemlik Serbest Bölge-Çağlayan kavşakları 3-11. kilometrelerinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriliyor. Otoyolun İzmir istikametinde bant aktarımı yapıldığından, ulaşım İstanbul istikametinden iki yönlü sağlanıyor.

   TEM Otoyolu'nun Esenyurt-Hadımköy kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları yapılacak. Bu sebeple otoyolun kuzey yol platformu (Edirne istikameti) ile Avcılar-Hadımköy kavşakları trafiğe kapatılacak. Söz konusu kesimde sürücüler iki alternatifli olarak Avcılar Kavşağı'ndan D-100 Devlet yoluna ve Esenyurt gişelerinden yan yola yönlendirilerek, Hadımköy Kavşağı'ndan tekrar otoyola giriş yapabilecek. Çalışma her gün 22.00-06.00 saatlerinde gerçekleştirilecek.

  Çerkezköy-Kınalı kavşakları 27-29. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım İstanbul yönünde tek şeritten kontrollü devam ediyor.

  Çekerek çevre yolunun 17-22. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

  Çanakkale-Bandırma yolunun 45-47. kilometrelerinde muhtelif kesimlerde sanat yapısı imalatları devam ediyor. Bu sebeple yolun sağ tarafı kapatılarak, ulaşıma sol şeritten izin veriliyor.

  Düzce-Zonguldak yolunun 5-6. kilometrelerindeki heyelan dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor. Yolu kullanacak sürücülerin dikkatli seyretmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

  Sinop-Boyabat yolunun 0-23. kilometrelerinde çatlak onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

  Hekimhan-Hasançelebi yolunun 14-17. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım Hasançelebi şehir geçişinden kontrollü gerçekleştiriliyor.

  Manavgat-Alanya ayrımı-Beydiğin yolunun 64-67. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.

  Arpaçay-Doğruyol yolunun 34-36. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

  Kaynak: Anadolu Ajansı / Mustafa Çalkaya

 • Kategorisi: Gebze Yayın Tarihi: 26.05.2021 Okunma: 672 Yorumlar: 0

Yorumlar


Haber Servisi

Rastgele Haberler