Gebze.Org Firma Şirket rehberi Logo

Haber Detay

 • Belçikalı dünya devi oto yedek parça tedarikçileri arıyor

 • Belçika merkezli dünya çapında OEM yedek parça tedarikçisi büyük bir firma, distribütör kapağı ve rotorları konusunda Türk üretici tedarikçiler aradığını beyan etti.


  Belçika'nın dış ticaret politikası üyesi olduğu AB ile BLEB ve BENELUX Anlaşmaları çerçevesinde belirlenmektedir.Bu kapsamda, açık pazar ekonomisi uygulayan Belçika'da ihracatın artırılması öncelikli konu olarak belirlenmiştir. GSMH'nın önemli bölümünü oluşturan ihracat gelirleri ülke için hayati önem arz etmektedir. Kayda değer bir doğal zenginliği bulunmayan Belçika'da, bürokratik yapı ile meslek kuruluşları bu amaca en iyi hizmet verebilecek biçimde şekillendirilmiştir. Öte yandan, ihraç ürünlerinin rekabet gücünün korunması ve artırılması amacıyla araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem verilmekte bu amaçla nitelikli insan gücü yetiştirilmesine özen gösterilmektedir.

  Ülke ekonomisinde faaliyet gösteren işletmelerin büyük çoğunluğu küçük ve orta ölçeklidir. Bu itibarla, söz konusu işletmelerin performansını yükseltmeye yönelik çeşitli çalışmalar sürdürülmektedir.

  Türkiye’de halihazırda ve ağırlıklı olarak faaliyet gösteren büyük ölçekli firmalara ilaveten KOBİ düzeyindeki Belçikalı firmalarla işbirliğinin geliştirilmesi yönündeki çalışmalara önem verilmektedir. Bunun yanısıra, İş Konseyi tarafından, öncelikli sektörler olarak, gıda, tekstil, makine sanayii, kimyasallar, endüstriyel imalat, gayrimenkul ve mücevherat olarak belirlenmiş, bu alandaki sektörel çalışmalara hız kazandırılması öngörülmüştür.

  Belçika merkezli otomobil, hafif ve ağır tip ticari araçlar ile arazi araçları için dünya çapında OEM yedek parçaları sağlayan büyük bir firma distribütör kapağı ve rotorları konusunda düzenli olarak çalışabilecekleri Türk üretici tedarikçiler aradıklarını beyan etmiştir.

  Orijinal mesajı aşağıdaki şekilde olan müşterinin talebine bir altta verilen linkten ulaşabilirsiniz:

  Hello
  ***** is a leading global supplier of technologies and components in the passenger car,
  light and heavy-duty commercial and off-highway vehicle markets,
  and also operates in the power generation, aerospace, marine, rail and industrial sectors.
  I am looking for manufactures able to produce ignition distributor cap&rotor

  https://turkishexporter.net/en/Leads/346098_ignition-distributor-cap-rotor-required-in-belgium

  Bu talebi bırakan alıcının iletişim bilgileri ve ilgili talebe ait teknik detaylar tüzel firmalar ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak verilecektir. Detaylı bilgi için 444 23 99'u arayınız.

 • Kategorisi: Ekonomi Yayın Tarihi: 27.01.2017 Okunma: 793 Yorumlar: 0

Yorumlar


Haber Servisi

Rastgele Haberler